Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tauron Nowe Technologie rozbudowuje bazę firm, z którymi podejmie współpracę w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych. Spółka będzie wydawała  podmiotom z branży PV specjalne certyfikaty.

Dokument ma potwierdzać wysokie standardy świadczonych usług wykonywanych w zgodzie z obowiązującym prawem i normami.

Spółka poszukuje firm o ugruntowanej pozycji na rynku. By przystąpić do programu certyfikacji będą one musiały przedstawić m.in. portfolio realizowanych inwestycji, udokumentować kwalifikacje swojego personelu oraz udowodnić wysoką zdolność kredytową w banku.

- Chcemy mieć pewność, że posługując się nazwą Partner firmy Tauron Nowe Technologie, przedsiębiorstwo nie zawiedzie naszego zaufania. W branży energetycznej bardzo ważna jest odpowiedzialność, skrupulatnie więc zweryfikujemy dokonania i możliwości naszych potencjalnych kontrahentów. Taka forma współpracy jest kontynuacją rozpoczętego kilka lat temu aktywnego dialogu z kontrahentami - mówi Piotr Apollo, wiceprezes zarządu Tauron Nowe Technologie.

Powstaje też coraz więcej przemysłowych elektrowni słonecznych. Jedną z nich Tauron Nowe Technologie (w kooperacji z Tauron Serwis) wybudował w Jaworznie, na terenie po byłej elektrowni węglowej. Instalacja ma moc 5 MW.

- Podpisujemy coraz więcej umów na budowę dużych instalacji fotowoltaicznych. Do sprawnej realizacji powierzonych nam zadań będziemy potrzebować sporej liczby rzetelnych firm, partnerów, na których będziemy mogli polegać i którzy zleconą pracę wykonają starannie. Stąd pomysł, żeby stworzyć bazę firm, które otrzymają od nas specjalne referencje i pomogą nam w realizacji projektów PV - dodaje Piotr Apollo.

{crossposting}

Czytaj więcej

Morawiecki: KSO, NSO dostęp do pomocy dla pacjentów będzie sprawiedliwy

Mateusz Morawiecki

Morawiecki: Dzięki proponowanym rozwiązaniom takim jak m.in. wdrożenie KSO czy NSO dostęp do pomocy dla pacjentów będzie sprawiedliwy w całym kraju.

Więcej…

Komu Polacy mogą jeszcze ufać?

Niewiele zostało instytucji, których nie udało się wciągnąć w bieżącą grę polityczną. Jedną z nielicznych jest Rzecznik Praw Obywatelskich – urząd, który od lat cieszy się prestiżem, a który na szczęście sprawowali wybitni prawnicy i osoby mocno angażujące się w obronę praw obywateli, także przedsiębiorców. Tym bardziej smuci medialne zamieszanie wokół tej instytucji.

Więcej…

Buda: Stany Zjednoczone są dla Europy partnerem strategicznym - politycznie i gospodarczo

Reforma Światowej Organizacji Handlu (WTO), relacje handlowe UE-USA i wsparcie handlowe dla Ukrainy to tematy poruszane podczas posiedzenia Rady UE ds. Zagranicznych w formacie handel w Brukseli.

Więcej…

Kowalczyk: wartość dodana dla rolnika

Wicepremier Henryk Kowalczyk udziela wywiadu telewizyjnego (fot. MRiRW)

Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk podczas konferencji w Brześciu Kujawskim przypomniał, że Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) jest programem, który ma wzmocnić gospodarki wszystkich krajów europejskich po pandemii COVID-19.

Więcej…

Maląg: Obecnie jesteśmy na 4. miejscu w Europie z najniższym bezrobociem

Młodzież z całego kraju zgromadziła się w Warszawie na konferencji poświęconej sytuacji na rynku pracy w Polsce. Udział w dyskusji wzięła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Więcej…