Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Logo i patronaci medialni gali "Najbardziej wiarygodni w polskiej gospodarce"

ISBnews wyróżni najbardziej wiarygodne firmy i biznesmenów którzy współtworzą sukces polskiej gospodarki.

Idea gali

- Redakcja uznała, że przez sześć lat istnienia stworzyliśmy mocną pozycję na rynku medialnym, dzięki rzetelności i profesjonalizmowi zbudowaliśmy duże zaufanie, tak wśród odbiorców naszych depesz jak i spółek i podmiotów biznesowych. Na co dzień zajmujemy się biznesem i ekonomią dostarczając informacje milionom ludzi. Uważamy, że nasza wiedza i rozeznanie na rynku upoważnia nas do tego aby uhonorować przedstawicieli polskiego biznesu. W tej pierwszej edycji będziemy chcieli wyróżnić polskie podmioty i jeden zagraniczny inwestujący w naszym kraju za całokształt dotychczasowej działalności. Chcemy organizować to wydarzenie cykliczne. W kolejnych latach będziemy nagradzać za miniony rok. Czyli przykładowo – w 2020 roku nagradzać będziemy za osiągnięcia w 2019. - mówi Lesław Kretowicz, zastępca redaktora naczelnego ISBnews.

Kto otrzyma statuetki?

- Patronat nad galą pełnią Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Giełdy Papierów Wartościowych oraz Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Przedstawiciele tych urzędów i fundacji oraz redakcji ISBnews zasiadali w naszej kapitule. Będą także wręczać nagrody na gali. Będzie osiem kategorii i kilka wyróżnień. Głównym nagrodzonym jako najbardziej wiarygodna spółka będzie PKO Bank Polski. Z kolei w kategorii "najbardziej wiarygodny prezes" nagrodę otrzyma Pan Marek Piechocki z spółki LPP. Po oficjalnej części gali jest przewidziany koncert niespodzianka, wystąpi zespół "Poparzeni Kawą Trzy". - dodaje Kretowicz.

W czwartek, 24 stycznia odbędzie się pierwsza edycja gali nagród redakcji ISBnews pod tytułem "Najbardziej wiarygodni w polskiej gospodarce".


Lesław Kretowicz - zastępca redaktora naczelnego ISBnews. Jako dziennikarz pracował w "Pulsie Biznesu", w "Parkiecie", „Gazecie Prawnej”, miesięczniku „Forbes”, a ostatnio w agencji Internet Securities Businesswire. W agencji ISBnews odpowiada za dział makroekonomia i polityka gospodarcza oraz sektory paliwowy, energetyczny, chemiczny, spożywczy i transportowy.

{crossposting}