Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Palec wskazujący

Wszyscy ci, którzy się wahają, powinni przestać się wahać, bowiem grzechem byłoby nie skorzystać z szansy na świetną promocję swoich produktów bądź usług.

Po prostu powinni wypełnić zgłoszenie do tegorocznej, XXIX edycji Konkursu „Teraz Polska”. A mają na to czas do końca tego tygodnia, do 8 lutego. Ze względu na duże zainteresowanie i naprawdę sporą ilość pytań, postanowiliśmy przedłużyć przyjmowanie zgłoszeń.

Czytelnicy niniejszego bloga doskonale wiedzą, dlaczego Konkurs „Teraz Polska” jest inicjatywą jedyną w swoim rodzaju. Tym, którzy zaglądają tu rzadko, przypomnę w żołnierskich słowach: tradycja, wielkie zaufanie Polaków do Godła „Teraz Polska”, jako symbolu jakości, doborowe towarzystwo najlepszych polskich firm. I, co jest również niezwykle istotne, przejrzysta procedura oceny oraz wyboru nagrodzonych. Dwuetapowa procedura, współpraca z ekspertami, w tym naukowcami, jest gwarancją, że przez gęste sito ocen przejdą produkty i usługi reprezentujące wysoką jakość.

O co najczęściej pytają nas ci, którzy długo ważą decyzję o starcie w naszym sztandarowym projekcie? O kryteria oceny właśnie – które, jak przypomniałem, są maksymalnie przejrzyste.

Pytają również o koszty, a dokładnie, czy na pewnym etapie Konkursu nie okaże się, że niespodziewanie muszą się liczyć z jakimiś ukrytymi opłatami. Otóż nie – nie stosujemy żadnych zapisów „drobnym druczkiem”, a opłaty konkursowe są jasne i jasne jest, na co idą. Mianowicie na koszty weryfikacji jakości zgłaszanych produktów i usług. Prawdziwej weryfikacji przez ekspertów. Zgłaszający, który przejdzie do drugiego etapu, ma prawo do zaprezentowania zgłoszonych produktów lub usług podczas wystawy, którą zwiedzają m.in. członkowie Kapituły. I to już od niego zależy, jak swoje stoisko zaaranżuje – przy mniejszym lub większym nakładzie sił i środków.

Pytani jesteśmy również o to, jak Godło „Teraz Polska” faktycznie przekłada się na sprzedaż nagrodzonych produktów i usług. Godło to narzędzie do dobrej, skutecznej promocji, ważny i wiarygodny certyfikat jakości.

A że jest to naprawdę wiarygodny dla konsumentów certyfikat, potwierdzają badania, przeprowadzone przez Ośrodek Badania Opinii Publicznej i Rynku MARECO. 72% respondentów jest zdania, że oznaczanie produktów i usług Godłem „Teraz Polska” gwarantuje wysoką jakość produktów, a dwie trzecie spontanicznie przypisuje Godło „Teraz Polska” do najlepszych polskich produktów i usług oraz ich promocji. Pełne wyniki badań znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji „Teraz Polska”.

Więc, Szanowni Państwo, potraktujmy Konkurs po kupiecku: ile można zyskać, ile można stracić. Nic nie można stracić, bowiem, jeśli nawet tym razem nie uda się sięgnąć po prestiżowe wyróżnienie, to przetrze się szlaki. Może uda się następnym razem – mamy w swoim gronie laureatów, którzy nie zrażali się i startowali ponownie. Nie ujawniamy listy podmiotów, które ubiegają się o Godło, jedynie listę laureatów. A ile można zyskać? To tak naprawdę zależy od laureatów. Dostają bowiem narzędzie, które pomaga w budowie marki i jej promocji. Dostają naszą życzliwość i pomoc, możliwość uczestnictwa jako partnerzy także w innych, realizowanych przez Fundację projektach. Zatem, skoro można tylko zyskać, to trzeba po prostu wysłać jak najszybciej zgłoszenie!

Czytaj więcej

Morawiecki: KSO, NSO dostęp do pomocy dla pacjentów będzie sprawiedliwy

Mateusz Morawiecki

Morawiecki: Dzięki proponowanym rozwiązaniom takim jak m.in. wdrożenie KSO czy NSO dostęp do pomocy dla pacjentów będzie sprawiedliwy w całym kraju.

Więcej…

Komu Polacy mogą jeszcze ufać?

Niewiele zostało instytucji, których nie udało się wciągnąć w bieżącą grę polityczną. Jedną z nielicznych jest Rzecznik Praw Obywatelskich – urząd, który od lat cieszy się prestiżem, a który na szczęście sprawowali wybitni prawnicy i osoby mocno angażujące się w obronę praw obywateli, także przedsiębiorców. Tym bardziej smuci medialne zamieszanie wokół tej instytucji.

Więcej…

Buda: Stany Zjednoczone są dla Europy partnerem strategicznym - politycznie i gospodarczo

Reforma Światowej Organizacji Handlu (WTO), relacje handlowe UE-USA i wsparcie handlowe dla Ukrainy to tematy poruszane podczas posiedzenia Rady UE ds. Zagranicznych w formacie handel w Brukseli.

Więcej…

Kowalczyk: wartość dodana dla rolnika

Wicepremier Henryk Kowalczyk udziela wywiadu telewizyjnego (fot. MRiRW)

Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk podczas konferencji w Brześciu Kujawskim przypomniał, że Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) jest programem, który ma wzmocnić gospodarki wszystkich krajów europejskich po pandemii COVID-19.

Więcej…

Maląg: Obecnie jesteśmy na 4. miejscu w Europie z najniższym bezrobociem

Młodzież z całego kraju zgromadziła się w Warszawie na konferencji poświęconej sytuacji na rynku pracy w Polsce. Udział w dyskusji wzięła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Więcej…