Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Palec wskazujący

Wszyscy ci, którzy się wahają, powinni przestać się wahać, bowiem grzechem byłoby nie skorzystać z szansy na świetną promocję swoich produktów bądź usług.

Po prostu powinni wypełnić zgłoszenie do tegorocznej, XXIX edycji Konkursu „Teraz Polska”. A mają na to czas do końca tego tygodnia, do 8 lutego. Ze względu na duże zainteresowanie i naprawdę sporą ilość pytań, postanowiliśmy przedłużyć przyjmowanie zgłoszeń.

Czytelnicy niniejszego bloga doskonale wiedzą, dlaczego Konkurs „Teraz Polska” jest inicjatywą jedyną w swoim rodzaju. Tym, którzy zaglądają tu rzadko, przypomnę w żołnierskich słowach: tradycja, wielkie zaufanie Polaków do Godła „Teraz Polska”, jako symbolu jakości, doborowe towarzystwo najlepszych polskich firm. I, co jest również niezwykle istotne, przejrzysta procedura oceny oraz wyboru nagrodzonych. Dwuetapowa procedura, współpraca z ekspertami, w tym naukowcami, jest gwarancją, że przez gęste sito ocen przejdą produkty i usługi reprezentujące wysoką jakość.

O co najczęściej pytają nas ci, którzy długo ważą decyzję o starcie w naszym sztandarowym projekcie? O kryteria oceny właśnie – które, jak przypomniałem, są maksymalnie przejrzyste.

Pytają również o koszty, a dokładnie, czy na pewnym etapie Konkursu nie okaże się, że niespodziewanie muszą się liczyć z jakimiś ukrytymi opłatami. Otóż nie – nie stosujemy żadnych zapisów „drobnym druczkiem”, a opłaty konkursowe są jasne i jasne jest, na co idą. Mianowicie na koszty weryfikacji jakości zgłaszanych produktów i usług. Prawdziwej weryfikacji przez ekspertów. Zgłaszający, który przejdzie do drugiego etapu, ma prawo do zaprezentowania zgłoszonych produktów lub usług podczas wystawy, którą zwiedzają m.in. członkowie Kapituły. I to już od niego zależy, jak swoje stoisko zaaranżuje – przy mniejszym lub większym nakładzie sił i środków.

Pytani jesteśmy również o to, jak Godło „Teraz Polska” faktycznie przekłada się na sprzedaż nagrodzonych produktów i usług. Godło to narzędzie do dobrej, skutecznej promocji, ważny i wiarygodny certyfikat jakości.

A że jest to naprawdę wiarygodny dla konsumentów certyfikat, potwierdzają badania, przeprowadzone przez Ośrodek Badania Opinii Publicznej i Rynku MARECO. 72% respondentów jest zdania, że oznaczanie produktów i usług Godłem „Teraz Polska” gwarantuje wysoką jakość produktów, a dwie trzecie spontanicznie przypisuje Godło „Teraz Polska” do najlepszych polskich produktów i usług oraz ich promocji. Pełne wyniki badań znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji „Teraz Polska”.

Więc, Szanowni Państwo, potraktujmy Konkurs po kupiecku: ile można zyskać, ile można stracić. Nic nie można stracić, bowiem, jeśli nawet tym razem nie uda się sięgnąć po prestiżowe wyróżnienie, to przetrze się szlaki. Może uda się następnym razem – mamy w swoim gronie laureatów, którzy nie zrażali się i startowali ponownie. Nie ujawniamy listy podmiotów, które ubiegają się o Godło, jedynie listę laureatów. A ile można zyskać? To tak naprawdę zależy od laureatów. Dostają bowiem narzędzie, które pomaga w budowie marki i jej promocji. Dostają naszą życzliwość i pomoc, możliwość uczestnictwa jako partnerzy także w innych, realizowanych przez Fundację projektach. Zatem, skoro można tylko zyskać, to trzeba po prostu wysłać jak najszybciej zgłoszenie!

Czytaj więcej

Kozioł ofiarny reprywatyzacji?

Najprawdopodobniej w mikołajki rodzina i prawnicy Michała Sobańskiego oraz on sam, od 23 czerwca br. przebywający w areszcie we Wrocławiu, dowiedzą się czy najbliższe święta Bożego Narodzenia spędzi w domu czy też dalej będzie pozbawiony wolności.

Więcej…

Polskie sądy nadużywają tymczasowego aresztowania

W Polsce od 2015 roku sukcesywnie rośnie liczba aresztów orzekanych przez sądy na wniosek prokuratury. Jednoznacznie potwierdzają to statystyki: w lipcu tego roku w areszcie tymczasowym przebywały 8564 osoby, co w porównaniu z lipcem 2015 roku stanowi wzrost aż o 83,4 proc.

Więcej…

Błaszczak: W Dniu Podchorążego składam podziękowania

Podchorążowie, którzy rozpoczęli Powstanie Listopadowe kierowali się wzniosłymi pobudkami. Dążyli do tego, żeby Polska była wolna. Kochali naszą Ojczyznę. Jestem o tym przekonany, że podobne pobudki kierują wami w codziennej realizacji zadań i przygotowywaniu się do służby.

Więcej…

Duda: Zwiększyć gotowość sił NATO w tej części Europy

W Kwaterze Głównej NATO w Brukseli Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. 

Więcej…

Gliński: Nie wahamy się, jeśli chodzi o wsparcie różnego typu tak wielkich wyzwań jak wystawa Vilhelma Hammershoia

- Polskie muzea, zwłaszcza w ostatnim czasie, działają bardzo intensywnie, bardzo profesjonalnie i znacznie bardziej odważnie.

Więcej…